Úvod

Dobrý den,


    vítejte v naší poradně. Máte-li jakékoli dotazy ohledně Vašich rostlin, trápí-li Vaše rostliny škůdci nebo choroby, vypadají-li Vaše rostliny podivně, nerostou, nebo naopak rostou moc...nebo máte-li nějaký jiný dotaz ohledně Vašich rostlin, napište nám. Budeme-li znát odpověď, rádi Váš dotaz co nejdříve zodpovíme. Nebudeme-li si jistí, zkonzultujeme odpověď s některým z našich mnohých přátel a kolegů, pěstitelů-expertů z celého světa. 


    Samozřejmě oceníme, když se do diskuze zapojíte i Vy a podělíte se s ostatními o své zkušenosti a poznatky. Pokud s nějakým názorem nesouhlasíte, dejte to najevo slušně a věcně. Při oponování názoru je vhodné přijít s rozumným protiargumentem. Nikdo nemá patent na rozum, ale je dobré si též uvědomit, že každé podmínky jsou specifické a sým způsobem jedinečné, takže co funguje jednomu pěstiteli, nemusí nutně fungovat druhému....

    Při vedení diskuze, kladení dotazů a odpovídání na příspěvky Vás žádáme o zachování vzájemné slušnosti. Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky mazat a uživatele trvale porušujícího toto pravidlo zablokovat. V zájmu věcnosti diskuze doporučujeme se držet témat týkajících se potíží s pěstováním rostlin. Děkujeme za pochopení!

Přejeme Vám, ať zde naleznete užitečné rady a odpovědi na Vaše otázky.

firma LUKSCHEITER


Žádné komentáře:

Okomentovat